Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Bosna Vispak — RK Izviđač CO

2021/2022 - Premijer liga

RK Bosna Vispak
23 - 41
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
18. svibnja 2022. 18:00 Premijer liga 2021/2022 0'

Venue

Sportska dvorana Mladost - Visoko

Branilaca, Svinjarevo, Visoko, Grad Visoko, Zeničko-dobojska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 71300, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Bosna Vispak91423
RK Izviđač CO231841

RK Bosna Vispak

Pozicija
Interceptions
 2303210040

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
1Ivan HercegVratar080000100
2Milan VukšićSrednji vanjski403000000
3Zvonimir LukendaKružni napadač300100000
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski300000000
5Miloš KosLijevi vanjski100000000
10Ivan DedićKružni napadač200000000
11Mladen BoškovićDesno krilo100000000
13Mirko MišetićLijevo krilo400000000
14Luka BubaloDesno krilo600000000
15Marijan ŠaravanjaLijevo krilo300100000
16Aldin AlihodžićVratar0140000300
17Ivano PavlovićSrednji vanjski702000000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski200000000
22Mihael BebekLijevi vanjski200020000
23Amir MuhovićKružni napadač300010000
25Haris SuljevićVratar000000000
 Total 41225230400