Službena stranica
RK IZVIĐAČ AGRAM

RK Bosna Vispak — RK Izviđač CO

2021/2022 - Premijer liga

Privatno: RK Bosna Vispak
23 - 41
RK Izviđač Agram
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
18. svibnja 2022. 18:00 Premijer liga 2021/2022 0'

Venue

Sportska dvorana Mladost - Visoko

Branilaca, Svinjarevo, Visoko, Grad Visoko, Zeničko-dobojska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 71300, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
Privatno: RK Bosna Vispak91423
RK Izviđač Agram231841

Privatno: RK Bosna Vispak

Pozicija
 230321004

RK Izviđač Agram

Player Pozicija
1Privatno: Ivan HercegVratar08000010
2Milan VukšićSrednji vanjski40300000
3Zvonimir LukendaKružni napadač30010000
4Privatno: Domagoj AlilovićLijevi vanjski30000000
5Privatno: Miloš KosLijevi vanjski10000000
10Privatno: Ivan DedićKružni napadač20000000
11Privatno: Mladen BoškovićDesno krilo10000000
13Privatno: Mirko MišetićLijevo krilo40000000
14Luka BubaloDesno krilo60000000
15Marijan ŠaravanjaLijevo krilo30010000
16Aldin AlihodžićVratar014000030
17Ivano PavlovićSrednji vanjski70200000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski20000000
22Mihael BebekLijevi vanjski20002000
23Privatno: Amir MuhovićKružni napadač30001000
25Haris SuljevićVratar00000000
 Total 4122523040