Službena stranica
RK IZVIĐAČ AGRAM

Rukometašice Izviđača u nedjelju dočekuju Gruđanke

Ovaj vikend na rasporedu su utakmice 8. kola Premijer lige za žene u sklopu kojeg rukometašice Izviđača dočekuju ekipu Gruda, zvanične prvakinje BiH i trenutno vodeću ekipu na prvenstvenoj ljestvici. U zadnjih nekoliko utakmica rukometašice Izviđača imale su dosta peha što je rezultiralo sa tra uzastopna poraza. Izostanci Marije Boras zbog povrede i Mirjane Mišetić zbog bolesti bile su nenadoknadivi za i onako malobrojnu ekipu Izviđača. Iako je gostovanje Gruđanki došlo u dosta nezgodnom trenutku, domaće rukometašice najvljuju da nema predaje.

 

Poštujemo ekipu Gruda, zvanične prvakinje BiH, ali kako sam već do sada isticala, unaprijed, nitko u našoj dvorani ne može upisati bodove. Znamo da je ekipa Gruda kvalitetna i da je veliki favorit, a to ne znači da se nećemo boriti i pokušati pobijediti gošće iz Gruda, rekla nam je Kornelija Klinac trenerica Izviđača.

 

Zdravstveni bilten ekipe Izviđača povoljniji je nego prošli vikend, pred susret s Mirom, ekipi su se priključile Marija Boras i Mirjana Mišetić, što donekle budi optimizam pred nedjeljni susret.

 

Utakmica između rukometašica Izviđača i Gruda igra se u nedjelju, 22.11.2015. godine u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom, s početkom u 17,00 sati.

 

Pozivamo sve ljubitelje rukometa da u subotu dođu u Gradsku športsku dvoranu i fer i sportskim navijanjem pomognu našim rukometašicama da ostvari pobjedi u ovom susretu.

 

Obavještavaju se svi zainteresirani da u prostorijama kluba mogu kupiti godišnju ulaznicu za gledanje svih domaćih utakmica ženske i muške ekipe za sezonu 2015/2016.
Cijena godišnje ulaznice iznosi 25 KM.

 

p izvidjac grude z 2015 11 600

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)