Službena stranica
RK IZVIĐAČ AGRAM

RK Gračanica — RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Gračanica
25 - 31
RK Izviđač Agram
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
24. listopada 2020. 18:00 Premijer liga 2020/2021 60'

Venue

Sportska dvorana "Luke" Gračanica

Sportska dvorana Luke, Zlatnih ljiljana, Hrvići, Gračanica, Gracanica municipality, Tuzlanska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 75320, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Gračanica101525
RK Izviđač Agram121931

RK Gračanica

Pozicija
 00000000

RK Izviđač Agram

Player Pozicija
2Milan VukšićSrednji vanjski40400001
4Privatno: Domagoj AlilovićLijevi vanjski30001000
5Privatno: Miloš KosLijevi vanjski50000000
6Filip OdakDesni vanjski20000000
7Privatno: Stjepan JozinovićDesni vanjski70011000
11Privatno: Mladen BoškovićDesno krilo30000000
15Privatno: Ivan MiličevićLijevo krilo40010000
16Privatno: Ante GrbavacVratar00000000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski10000000
19Privatno: Dragan ŠoljićKružni napadač00000000
20Privatno: Petar MedićLijevo krilo00000000
22Mihael BebekLijevi vanjski00013000
23Privatno: Amir MuhovićKružni napadač10000000
25Privatno: Matej MandićVratar115000030
 Total 3115435031