RK Bosna BH Telekom - HRK Izviđač Mi Grupa 17:28 (8:14)

Sarajevo, 16.5.2012. godine.
Dvorana Ramiz Salčin. Gledatelja 200.
Suci: Predrag Dejanović i Elvis Marčetić.
Nadzornik: Mladen Raič.

RK Bosna BH Telekom: Tatar 12 (obrana), Efendić (3 obrane), Jusufović, Terza 3, Dizdarević 1, Sabljaković, Zulfić 1, Alibegović, , Hrbat 8, Duraković, Lingo, Dedajić, Čakić, Memić, Bračković 4.
Trener: Goran Tomić

HRK Izviđač Mi Grupa: B. Burić (14 obrana), Tolić (3 obrane), Miličević, Milas, Malinović 6, Zeljić 4, S. Burić 4, Matić 8, Boras 1, Vegar 1, Ilić 4.
Trener: Ilija Puljević.

Sedmerci:Bosna 6/7, Izviđač 5/6.
Isključenja:Bosna 8, Izviđač 8 minuta.

Nakon dugog niza godina pobjeda Izviđača nad Bosnom u Sarajevu. Skauti su iskoristili nepovoljnu situaciju u RK Bosni i prekinuli niz od nekoliko sezona bez pobjede na Mojmilu.

Na samom početku vidjelo se da će utakmica krenuti na mlin Izviđača što zbog razlike u kvaliteti što zbog respekta domaćina koji je bio pod dojmom uvjerljivog poraza u Ljubuškom od prije 3 tjedna. Prvu značajniju prednost Skauti stječu u 14. minuti kada Burić postavlja 7:3. Do kraja poluvremena sigurna kontrola utakmice i lijepih 14:8 na poluvremenu.

Nastavak također u istom tonu, osim pogodaka Hrbata i Terze na samom početku i približavanja na minus 4 Bosna nije uspjela napraviti ništa značajnije. U 38. minuti počinje serija Izviđača 7-0 koja je definitivno zaključila utakmicu koju je Izviđač mirno privro kraju.

Kod Izviđača najbolji strijelci Matić s 8 i Malinović sa 6 pogodaka dok je kod Bosne najefikasniji bio Hrbat s 8 pogodaka.
Sljedeća utakmica je u subotu u 20:00 sati protiv Borca u Ljubuškom.