RK Izviđač Central osiguranje II – RK Jajce 34:24 (14:15)

Suci: Ivica Jukić (Posušje) i Ante Raič (Mostar)

RK Izviđač CO II: Tolić, Grgić, S. Pavlović, Marinović, Medić 8/2, Jelčić, F. Pavlović 1, I. Pavlović 6/4, Odak 9, Bezer, Sabljić 3, Bubalo 7/1, Ereš.

RK Jajce: Omerović, Bliznac, Keljalić, T. Agić 2/1, A. Agić 2, Demirović 3, Julardžija 3, Radić 7, Jukanović 6, Kadić 1/1.
Trener: Rešad Agić.

Isključenja: Izviđač II 4 minuta, Jajce 4 minuta.

Sedmerci: Izviđač 8/7, Jajce 3/2.

Rukometaši Izviđač Central osiguranje II i Jajca sinoć u sklopu 11.kola 1.lige FBiH - skupina jug u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom su odigrali utakmicu u kojoj su naši rukometaši bili uvjerljivi i slavili rezultatom 34:24, poluvrijeme 14:15.

Gosti su bili dostojan protivnik u prvom poluvremenu kada su nakon 30 minuta igre imali i rezultatsku prednost. Međutim, naši mladi „Skauti“ su u drugom poluvremenu uključili „turbo pogon“ i prosto pregazili goste iz Jajca.

Filip Odak, Petar Medić, Luka Bubalo i Ivano Pavlović su do vrha napunili mrežu gostujućih vratara. Koliko su mladi „Skauti“ bili dominanti u drugom poluvremenu govori podatak da su od 30. do 45. minute napravili dvoznamenkastu prednost (14:4) koju su do konca utakmice i „podebljali“.

Najefikasniji igrač redovima Izviđača bio je Filip Odak s 9 pogodaka, osam je postigao Petar Medić, sedam Luka Bubalo, a šest Ivano Pavlović.

Antonio Radić sa sedam golova predvodio je goste, dok je šest postigao Matej Jukanović.