RK Međugorje – RK Izviđač Central osiguranje II 29:33 (13:14)

Suci: Amar Marić i Sead Oručević (Mostar)

RK Međugorje: Marko Rozić, Krasić, Stojić 5, Cvitić, Pervan, Marin Rozić 6, Knezović 2, Beljo 10, Vučić, Martinović, Barbarić, Prusina 1, Matijević, Mišetić 5, Lovrić.

RK Izviđač CO II: Herceg, Grgić, Tolić, Petrušić 1, Sabljić 1, Bubalo 3, Medić 1, Šimić, F. Pavlović 3, Bebek 6, I. Pavlović 6, Kos 7, Odak 3, Ereš, Marinović, Ćeško 2.
Trener: Petar Šuvak.

Isključenja: Međugorje 6 minuta, Izviđač 8 minuta.
Sedmerci: Međugorje 2/2, Izviđač 2/0.

Rukometaši Izviđač II u sklopu 6.kola 1. liga FBiH – skupina Jug za vikend su gostovali u Čitluku gdje su bili bolji od momčadi Međugorja, rezultatom 29:33.

Utakmica između dvije momčadi u kojoj i na jednoj i drugoj strani igraju rukometaši koji su nosili dresove suparničke momčadi odigrali su jednu zanimljivu utakmicu. Domaći su bolje otvorili utakmicu i poveli 3:0, ali do sredine poluvremena ali nakon toga mladi „Skauti“ uzvraćaju i do pred kraj poluvremena (29.minuta, 11:14) drže konce u svojim rukama, da bi brzopletošću u posljednjoj minuti dopustilo domaćinu da se približi na pogodak zaostatka (13:14).

U drugom poluvremenu vodila se izjednačena borba sve do posljednji 7-8 minuta, kada se Izviđač uspijeva odlijepiti pogodcima razigranog Ivana Pavlovića i Miloša Kosa i pobijediti rezultatom 33:29.

Najefikasniji kod mladih „Skauta“ bio je Miloš Kos sa sedam pogodaka, Ivano Pavlović i Mihael Bebek postigli su po šest, a Luka Bubalo, Filip Odak i Fran Pavlović po tri pogotka.

Matej Beljo s deset, Marin Rozić s šest, Mirko Mišetić i Ivan Stojić s pet pogodaka bili su ponajbolji kod domaćina.