Još jedna pobjeda Izviđač Central osiguranja u pripremnim utakmicama Još jedna pobjeda Izviđač Central osiguranja u pripremnim utakmicama

Još jedna pobjeda Izviđač Central osiguranja u pripremnim utakmicama

mrtkovic izvidjac 20180202 2

Pripremna utakmica
Metković, 02.02.2018. u 19:30 sati.

RK Metković 1963 - RK Izviđač Central osiguranje 24:33 (14:18)

Metković, Gradska športska dvorana Metković.
Suci: Zoran Kaleb i Ante Repeša (Metković).

RK Metković 1963: Bošković (5 obrana), Romić (2 obrane, 1 sedmerac), Cvitanović 4/2, Kolovrat 3, Bartolović 5, Bezer 2, Pervan, Volarević 3, Mataga 7, Popović, Talajić, Jakić, Petrić, Gustin, Mateljak.
Trener: Filip Romić.

RK Izviđač CO: Ivanković (9 obrana, 1 sedmerac), A. Grbavac (14 obrana, 2 sedmerca), Miličević 3, Mišetić, Alilović 5/2, Čutura 3, Leković 4, Bubalo 2/2, Kaluđerović, J. Grbavac 3, M. Pavlak, Rodin 6, Jozinović 2, Vučić 2, Vukšić 3.
Trener: Silvijo Ivandia.

Isključenja: Metković 4 minuta, Izviđač CO 8 minuta.
Sedmerci: Metković 5/2, Izviđač CO 5/4.

„Skauti“ su sinoć pobjedom u Metkoviću, nad momčadi Metković 1963, nastavili svoj pobjednički niz u pripremnim utakmicama za nastavak proljetnog dijela natjecanja.
Rukometaši Izviđača iako su i ovaj put nastupili u nekompletnom sastavu uvjerljivo su savladali domaću ekipu, člana 1. HRL skupine jug, rezultatom 33:24, poluvrijeme 18:14.
Trener Ivandija kako sinoć nije mogao računati na Davida Mandića, Josipa Šarca, Marka Vukića, Kristijana Jarka, Mateja Markovića i Vasilija Kaluđerovića, koji je bio na klupi, ravnomjerno je raspodijelio minutažu na ostatak momčadi.

Najviše su pokazali vratari Ante Grbavac i Marko Ivanković „Maka“ čiji postotak obrana je bio skoro 50%. Efikasnošću i borbenošću prednjačio je Mateo Rodin koji je postigao šest pogodaka, dok su se Domagoj Alilović pet puta i Božidar Leković četiri puta upisali u listu strijelaca

Sljedeći pripremni meč „Skaute“ očekuje idućeg vikenda protiv momčadi RK Lovćen u Cetinju.