Međunarodni rukometni turnir povodom dana ŽZH Međunarodni rukometni turnir povodom dana ŽZH

Nalazite se: Početna

Međunarodni rukometni turnir povodom dana ŽZH

U subotu i nedjelju u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom igrao se međunarodni dječji rukometni turnir povodom Dana županije Zapadnohercegovačke.
Na turniru je nastupilo osam ekipa iz BiH i Hrvatske, igrača rođenih 2004.godine.
Prvo mjesto osvojila je ekipa Maksimir Pastela.

Pogledajte rezultate;

 

MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR POVODOM DANA ŽZH
Gradska športska dvorana Ljubuški,25/26.11.2017.

 

  • SUDIONICI – 2004.godište i mlađi
  1. RK MAKSIMIR PASTELA - Zagreb
  2. RK KOZARA MLIJEKOPRODUKT - Dubica
  3. RK DUBRAVA - Zagreb
  4. ŠR METKOVIĆ
  5. RA ČAPLJINA
  6. RK ŠIROKI
  7. RK IZVIĐAČ CO I
  8. RK IZVIĐAČ CO II

 

  • SKUPINA A
  1. RK KOZARA MLIJEKOPRODUKT
  2. RK MAKSIMIR PASTELA
  3. ŠR METKOVIĆ
  4. RK IZVIĐAČ CO II

 

  • SKUPINA B
  1. RK IZVIĐAČ CO I
  2. RK DUBRAVA I
  3. RA ČAPLJINA
  4. RK ŠIROKI

 

SUBOTA, 25.11.2017. - RASPORED I REZULTATI

Redni br.ut. SKUPINA PAROVI SAT SUCI REZULTAT
1 A KOZARA MLIJEKOPRODUKT - IZVIĐAČ CO II 8:00 TOMIĆ 16:17
2 B RK IZVIĐAČ CO I – ŠIROKI  8:40 TOMIĆ 10:0
3 A MAKSIMIR PASTELA – ŠR METKOVIĆ 9:20 TOMIĆ 16:12
4 B DUBRAVA –RA ČAPLJINA 10:00 RAŠIĆ-BILIĆ 24:9
5 A IZVIĐAČ CO II – ŠR METKOVIĆ  10:40 RAŠIĆ-BILIĆ 16:23
6 B ŠIROKI – RA ČAPLJINA 11:20 TOMIĆ 0:10
7 A KOZARA MLIJEKOPROD. -MAKSIMIR PASTELA 12:00 RAŠIĆ-BILIĆ 13:24
8 B RA ČAPLJINA - IZVIĐAČ CO I  12:40 DUGANDŽIĆ-BILIĆ 4:21
9 A MAKSIMIR PASTELA -  IZVIĐAČ CO II  13:20 DUGANDŽIĆ-RAŠIĆ 26:11
10 B DUBRAVA – ŠIROKI 14:00 DUGANDŽIĆ-BILIĆ 10:0
11 A ŠR METKOVIĆ – KOZARA MLIJEKOPRODUKT 14:40 DUGANDŽIĆ-BILIĆ 19:13
12 B  IZVIĐAČ CO I - DUBRAVA 15:20 RAŠIĆ-BILIĆ 17:17

 

 

POREDAK PO SKUPINAMA

 

  • SKUPINA A
  1. MAKSIMIR PASTELA       9
  2. ŠR METKOVIĆ                  6
  3. IZVIĐAČ CO 2                  3
  4. KOZARA MLIJEKOP.       0

 

  • SKUPINA B
  1. IZVIĐAČ CO 1              7  (48:21) +27
  2. DUBRAVA                    7  (51:26) +25
  3. RA ČAPLJINA              3
  4. ŠIROKI                         0

 

 

NEDJELJA,26.11.2017. - RASPORED I REZULTATI

REZULTAT
13 POLUFINALE 1 1 A–2 B MAKSIMIR P - DUBRAVA 20 : 11 DŽOLIĆ-ŠARAC
14 POLUFINALE 2 1 B–2 A IZVIĐAČ CO 1 - ŠR METKOVIĆ 17 : 8 DŽOLIĆ-ŠARAC
15 ZA 5/6 MJESTO 3 A–3 B IZVIĐAČ CO 2 - ČAPLJINA 11 : 20 DŽOLIĆ-RAŠIĆ
16 ZA 3.MJESTO

PORAŽENI UT. 14 i 15

DUBRAVA – ŠR METKOVIĆ

16 : 21 DŽOLIĆ-RAŠIĆ
17 FINALE

POBJEDNICI UT.14 i 15

IZVIĐAČ CO 1 –  MAKSIMIR PASTELA

11 : 21 DŽOLIĆ - RAŠIĆ

 

 DODJELA POKALA I MEDALJA

 

  • POREDAK:
  1. MAKSIMIR PASTELA
  2. IZVIĐAČ CO 1
  3. ŠR METKOVIĆ
  4. DUBRAVA
  5. RA ČAPLJINA
  6. IZVIĐAČ CO 2
  7. KOZARA MLIJEKOPRODUKT
  8. ŠIROKI

 

 

NAJBOLJI VRATAR: Dorijan Stanković/Maksimir Pastela

 

NAJBOLJI STRIJELAC: Karlo Bunoza/Izviđač CO 1

 

NAJBOLJI IGRAČ: Ivan Čulo/ Maksimir Pastela

preuzeto: M.Kraljević/radioljubuski.ba

 

 

face-twitter

facebookyoutubetwitter

Generalni sponzor

  co logo s

SPONZORI

 logos log

 obrazovanje

 avangard

 ephzhb

 mrm log

 Logo Eurofish

 unitrade log

 Toscana logo

 hummel logo

 td company log

 ivanic log

 

HIMNA IZVIĐAČA

There seems to be an error with the player !