Međunarodni rukometni turnir povodom dana ŽZH Međunarodni rukometni turnir povodom dana ŽZH

Nalazite se: Početna

Međunarodni rukometni turnir povodom dana ŽZH

U subotu i nedjelju u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom igrao se međunarodni dječji rukometni turnir povodom Dana županije Zapadnohercegovačke.
Na turniru je nastupilo osam ekipa iz BiH i Hrvatske, igrača rođenih 2004.godine.
Prvo mjesto osvojila je ekipa Maksimir Pastela.

Pogledajte rezultate;

 

MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR POVODOM DANA ŽZH
Gradska športska dvorana Ljubuški,25/26.11.2017.

 

  • SUDIONICI – 2004.godište i mlađi
  1. RK MAKSIMIR PASTELA - Zagreb
  2. RK KOZARA MLIJEKOPRODUKT - Dubica
  3. RK DUBRAVA - Zagreb
  4. ŠR METKOVIĆ
  5. RA ČAPLJINA
  6. RK ŠIROKI
  7. RK IZVIĐAČ CO I
  8. RK IZVIĐAČ CO II

 

  • SKUPINA A
  1. RK KOZARA MLIJEKOPRODUKT
  2. RK MAKSIMIR PASTELA
  3. ŠR METKOVIĆ
  4. RK IZVIĐAČ CO II

 

  • SKUPINA B
  1. RK IZVIĐAČ CO I
  2. RK DUBRAVA I
  3. RA ČAPLJINA
  4. RK ŠIROKI

 

SUBOTA, 25.11.2017. - RASPORED I REZULTATI

Redni br.ut. SKUPINA PAROVI SAT SUCI REZULTAT
1 A KOZARA MLIJEKOPRODUKT - IZVIĐAČ CO II 8:00 TOMIĆ 16:17
2 B RK IZVIĐAČ CO I – ŠIROKI  8:40 TOMIĆ 10:0
3 A MAKSIMIR PASTELA – ŠR METKOVIĆ 9:20 TOMIĆ 16:12
4 B DUBRAVA –RA ČAPLJINA 10:00 RAŠIĆ-BILIĆ 24:9
5 A IZVIĐAČ CO II – ŠR METKOVIĆ  10:40 RAŠIĆ-BILIĆ 16:23
6 B ŠIROKI – RA ČAPLJINA 11:20 TOMIĆ 0:10
7 A KOZARA MLIJEKOPROD. -MAKSIMIR PASTELA 12:00 RAŠIĆ-BILIĆ 13:24
8 B RA ČAPLJINA - IZVIĐAČ CO I  12:40 DUGANDŽIĆ-BILIĆ 4:21
9 A MAKSIMIR PASTELA -  IZVIĐAČ CO II  13:20 DUGANDŽIĆ-RAŠIĆ 26:11
10 B DUBRAVA – ŠIROKI 14:00 DUGANDŽIĆ-BILIĆ 10:0
11 A ŠR METKOVIĆ – KOZARA MLIJEKOPRODUKT 14:40 DUGANDŽIĆ-BILIĆ 19:13
12 B  IZVIĐAČ CO I - DUBRAVA 15:20 RAŠIĆ-BILIĆ 17:17

 

 

POREDAK PO SKUPINAMA

 

  • SKUPINA A
  1. MAKSIMIR PASTELA       9
  2. ŠR METKOVIĆ                  6
  3. IZVIĐAČ CO 2                  3
  4. KOZARA MLIJEKOP.       0

 

  • SKUPINA B
  1. IZVIĐAČ CO 1              7  (48:21) +27
  2. DUBRAVA                    7  (51:26) +25
  3. RA ČAPLJINA              3
  4. ŠIROKI                         0

 

 

NEDJELJA,26.11.2017. - RASPORED I REZULTATI

REZULTAT
13 POLUFINALE 1 1 A–2 B MAKSIMIR P - DUBRAVA 20 : 11 DŽOLIĆ-ŠARAC
14 POLUFINALE 2 1 B–2 A IZVIĐAČ CO 1 - ŠR METKOVIĆ 17 : 8 DŽOLIĆ-ŠARAC
15 ZA 5/6 MJESTO 3 A–3 B IZVIĐAČ CO 2 - ČAPLJINA 11 : 20 DŽOLIĆ-RAŠIĆ
16 ZA 3.MJESTO

PORAŽENI UT. 14 i 15

DUBRAVA – ŠR METKOVIĆ

16 : 21 DŽOLIĆ-RAŠIĆ
17 FINALE

POBJEDNICI UT.14 i 15

IZVIĐAČ CO 1 –  MAKSIMIR PASTELA

11 : 21 DŽOLIĆ - RAŠIĆ

 

 DODJELA POKALA I MEDALJA

 

  • POREDAK:
  1. MAKSIMIR PASTELA
  2. IZVIĐAČ CO 1
  3. ŠR METKOVIĆ
  4. DUBRAVA
  5. RA ČAPLJINA
  6. IZVIĐAČ CO 2
  7. KOZARA MLIJEKOPRODUKT
  8. ŠIROKI

 

 

NAJBOLJI VRATAR: Dorijan Stanković/Maksimir Pastela

 

NAJBOLJI STRIJELAC: Karlo Bunoza/Izviđač CO 1

 

NAJBOLJI IGRAČ: Ivan Čulo/ Maksimir Pastela

preuzeto: M.Kraljević/radioljubuski.ba

 

 

face-twitter

facebookyoutubetwitter

Generalni sponzor

  co logo s

SPONZORI

 logos log

 obrazovanje

  dzaic log

avangard

 ht eronet logo

 ephzhb

 mrm log

 Logo Eurofish

  unitrade log

   jurpom logo

 Toscana logo

 hummel logo

 td company log

 

Medijski partner

svijet rukometa