Prva liga FBiH - Skupina "Jug" Prva liga FBiH - Skupina "Jug"

Nalazite se: Početna Arhiva Prva liga FBiH - Skupina Jug

1. LIGA FEDERACIJE BiH - SKUPINA "JUG" NATJECATELJSKA SEZONA 2010. - 2011.

TABLICA I REZULTATI







    K PB N PZ Omjer Bodovi GR

1.

HMRK ZRINJSKI

27

24

1

2

961:439

73

222

2.

RK VOGOŠĆA

27

21

1

5

859:680

64

179

3.

HRK ČAPLJINA

28

20

0

8

964:779

59(-1)

185

4.

RK VELEŽ

27

19

1

7

889:750

58

139

5.

HRK IZVIĐAČ 2 MI Grupa

27

18

0

9

920:837

54

83

6.

RK BOSNA 2 BH-Gas

28

16

2

10

908:800

50

108

7.

HRK MEĐUGORJE

27

15

3

9

824:776

48

48

8.

RK ISKRA Bugojno

26

10

3

13

705:690

33

15

9.

RK SLOGA

27

11

0

16

710:760

33

-50

10.

RK BORAC

27

10

1

16

774:797

31

-23

11.

RK VITEZ

27

9

1

17

697:783

28

-86

12.

RK IGMAN

26

9

1

16

697:747

27(-1)

-50

13.

RK ISKRA Stolac

27

7

0

20

734:926

21

-192

14.

RK DOBRINJAC

27

6

0

21

632:841

18

-209

15.

RK TURBINA

28

1

0

27

649:1054

3

-405
                 

K: kolo, PB: pobjeda, N: neriješeno, PZ: poraz, GR: gol razlika

 

 

 


30. kolo 21/22.05.2011.
Dobrinjac - Vogošća
Čapljina - Bosna 24:32
Sloga - Iskra (S)
Vitez - Zrinjski

Izviđač - Iskra (B)

Međugorje - Velež
 
Borac - Igman  
Slobodna momčad: RK Turbina
29. kolo 14/15.05.2011.
Velež - Borac 34:30
Iskra (B) - Međugorje
18:23
Zrinjski - Izviđač
37:33
Iskra (S) - Vitez
33:30
Bosna - Sloga
 39:19
Vogošća - Čapljina
41:31
Turbina - Dobrinjac
28:31
Slobodna momčad: RK Igman













 


29. kolo 14/15.05.2011.
Velež - Borac 34:30
Iskra (B) - Međugorje
18:23
Zrinjski - Izviđač
37:33
Iskra (S) - Vitez
33:30
Bosna - Sloga
39:19
Vogošća - Čapljina
41:31
Turbina - Dobrinjac  28:31
Slobodna momčad: RK Turbina
28. kolo 07/08.05.2011.
Velež - Borac 55:18
Iskra (B) - Međugorje
21:25
Zrinjski - Izviđač
24:26
Iskra (S) - Vitez
41:36
Bosna - Sloga
28:31
Vogošća - Čapljina
36:21
Turbina - Dobrinjac
30:26
Slobodna momčad: RK Dobrinjac














 


27. kolo 30./04/01.05.2011.
Iskra (B) - Igman
odgođ.
Zrinjski - Borac
43:35
Iskra (S) - Međugorje
31:37
Bosna - Izviđač
41:34
Vogošća - Vitez
39:26
Turbina - Sloga
23:33
Dobrinjac - Čapljina  10:0
Slobodna momčad: RK Velež
26. kolo 27.04.2011.
Sloga - Dobrinjac 34:30
Vitez - Turbina
18:23
Zrinjski - Izviđač
37:33
Iskra (S) - Vitez
33:30
Bosna - Sloga
39:19
Vogošća - Čapljina
41:31
Turbina - Dobrinjac
28:31
Slobodna momčad: RK Igman














 


25. kolo 20.04.2011.
Zrinjski -  Velež
31:25
Iskra (S) - Igman
34:25
Bosna - Borac
41:33
Vogošća - Međugorje
34:24
Turbina - Izviđač
26:34
Dobrinjac - Vitez
26:27
Čapljina - Sloga  31:22
Slobodna momčad: RK Iskra (B)
24. kolo 15/16/17.04.2011.
Vitez - Čapljina
29:32
Izviđač - Dobrinjac
47:29
Međugorje - Turbina
43:24
Borac - Vogošća
22:31
Igman - Bosna
17:35
Velež - Iskra (S)
42:20
Iskra (B) - Zrinjski
23:29
Slobodna momčad: RK Sloga















 


23. kolo 08/09/10.04.2011.
Iskra (S) - Iskra (B)
23:29
Bosna - Velež
39:24
Vogošća - Igman
28:18
Turbina - Borac
22:35
Dobrinjac - Međugorje
29:30
Čapljina - Izviđač
37:22
Sloga - Vitez 24:21
Slobodna momčad: HMRK Zrinjski
22. kolo 01/02/03.04.2011.
Izviđač - Sloga 34:29
Međugorje - Čapljina
31:27
Borac - Dobrinjac
26:23
Igman - Turbina
33:24
Velež - Vogošća
25:24
Iskra (B)- Bosna
30:30
Zrinjski - Iskra (S)
37:25
Slobodna momčad: RK Vitez















 


21. kolo 25/26/27.03.2011.
Bosna - Zrinjski
31:33
Vogošća - Iskra (B)
34:21
Turbina- Velež
24:38
Dobrinjac - Igman
32:23
Čapljina - Borac
32:28
Sloga - Međugorje
25:35
Vitez - Izviđač  35:26
Slobodna momčad: RK Iskra Stolac
20. kolo 18/19/20.03.2011.
Međugorje - Vitez
35:24
Borac - Sloga
31:24
Igman - Čapljina
25:31
Velež - Dobrinjac
49:21
Iskra (B) - Turbina
37:23
Zrinjski - Vogošća
36:21
Iskra (S) - Bosna
25:36
Slobodna momčad:HRK Izviđač Mi Grupa II















 


19. kolo 11/12/13.03.2011.
Vogošća - Iskra (S)
41:17
Turbina - Zrinjski
24:43
Dobrinjac - Iskra (B)
27:30
Čapljina  - Velež
23:33
Sloga - Igman
25:23
Vitez - Borac
24:28
Izviđač - Međugorje 31:26
Slobodna momčad: RK Turbina
18. kolo 04/05/06.03.2011.
Borac - Izviđač
25:34
Igman - Vitez
21:20
Velež - Sloga
28:23
Iskra (B)  - Čapljina
30:27
Zrinjski - Dobrinjac
39:31
Iskra (S) - Turbina
29:27
Bosna - Vogošća
30:33
Slobodna momčad: HRK Međugorje














 
17. kolo 25/26/27.02.2011.
Turbina - Bosna
26:40
Dobrinjac - Iskra (S)
22:28
Čapljina- Zrinjski 29:26
Sloga  - Iskra (B)
17:24
Vitez -  Velež
23:28
Izviđač - Igman
29:28
Međugorje - Borac 31:30
Slobodna momčad: RK Vogošća
16. kolo 18/19/20.02.2011.
Igman - Međugorje
27:27
Velež - Izviđač
38:25
Iskra (B) - Vitez
32:31
Zrinjski  - Sloga
32:26
Iskra (S) - Čapljina
30:42
Bosna - Dobrinjac
29:20
Vogošća - Turbina
42:10
Slobodna momčad: RK Borac Travnik















 


15. kolo 18/19.12.2010.
Vogošća - Dobrinjac
41:19
Bosna - Čapljina
35:27
Iskra (S) - Sloga
27:30
Zrinjski - Vitez
34:30
Iskra (B) - Izviđač
34:35
Velež - Međugorje
36:32
Igman - Borac 28:23
Slobodna momčad: RK Turbina
14. kolo 11/12.12.2010.
Borac - Velež
28:30
Međugorje - Iskra (B)
26:26
Izviđač - Zrinjski
36:45
Vitez - Iskra (S)
22:29
Sloga - Bosna
26:24
Čapljina - Vogošća
36:27
Dobrinjac - Turbina
33:28
Slobodna momčad: RK Igman
















 


13. kolo 04/05.12.2010.
Turbina - Čapljina
29:46
Vogošća - Sloga
30:19
Bosna - Vitez
35:27
Iskra (S) - Izviđač
30:27
Zrinjski - Međugorje
39:30
Iskra (B) - Borac
35:28
Velež - Igman  36:31
Slobodna momčad: RK Dobrinjac
12. kolo 27/28.11.2010.
Igman - Iskra (B)
22:20
Borac - Zrinjski
23:32
Međugorje - Iskra (S)
43:27
Izviđač - Bosna
36:29
Vitez - Vogošća
25:27
Sloga - Turbina
35:13
Čapljina - Dobrinjac
46:21
Slobodna momčad: RK Velež













 


11. kolo 20/21.11.2010.
Dobrinjac - Sloga
23:20
Turbina - Vitez
23:29
Vogošća - Izviđač
30:32
Bosna - Međugorje
24:23
Iskra (S) - Borac
25:26
Zrinjski - Igman
41:28
Iskra (B) - Velež 27:27
Slobodna momčad: HRK Čapljina
10. kolo 13/14.11.2010.
Velež - Zrinjski 34:29
Igman - Iskra (S)
39:36
Borac - Bosna
29:29
Međugorje - Vogošća
30:21
Izviđač - Turbina
32:23
Vitez - Dobrinjac
24:15
Sloga - Čapljina
25:36
Slobodna momčad: RK Iskra (B)















 


9. kolo 06/07.11.2010.
Čapljina - Vitez
43:24
Dobrinjac - Izviđač
22:41
Turbina - Međugorje
27:33
Vogošća - Borac
27:24
Bosna - Igman
38:25
Iskra (S) - Velež
22:36
Zrinjski - Iskra (B)  37:26
Slobodna momčad: RK Sloga
8. kolo 03.11.2010.
Iskra (B) - Iskra (S)
33:23
Velež - Bosna
46:34
Igman - Vogošća
27:29
Borac - Turbina
36:27
Međugorje - Dobrinjac
35:25
Izviđač - Čapljina
43:34
Vitez - Sloga
29:25
Slobodna momčad: HMRK Zrinjski

 

face-twitter

facebookyoutubetwitter

Generalni sponzor

  co logo s

SPONZORI

logos log

  obrazovanje

 dzaic log

  avangard

ephzhb

mrm log

ht eronet logo

unitrade log

Toscana logo

td company log

ivanic log

logo genration 

HIMNA IZVIĐAČA

There seems to be an error with the player !